SLEVA 5% + AKCE

30 Lis 2021

Vyberte si dárkový poukaz nebo kurz a nakupte online. Stačí vyplnit slevový kód SLEVA5 a máte automaticky pětiprocentní slevu. Poukaz Vám přijde mailem v PDF. Stačí ho vytisknout a někoho jím třeba obdarovat.

Při závazném přihlášení kurzu skupiny „B“ do 31.12.2021, jsou 4 hodiny (4 x 45 min) cvičných jízd navíc v rámci základní ceny!

Další příspěvky

Nová Yamaha MT-07

Nová Yamaha MT-07

Do našeho vozového parku nově přibyla zcela nová Yamaha MT-07. Naučte se jezdit na nejmodernějším, spolehlivém a bezpečném stroji. Pokud se zajímáte o motyckly, víte, že v vzhledem k dnešní situaci na trhu, je těžké nové stroje sehnat. Proto jsme rádi, že se nám s trochou trpělivoti podařilo.

Možnost splátek

Možnost splátek

Uvědomujeme si, že ceny autoškol neustále rostou. Může za to zdražování cen pohonných hmot, nájmů,...

Výročí 30 let = 15% SLEVA

Výročí 30 let = 15% SLEVA

Při příležitosti 30. výročí založení autoškoly. Stačí vyplnit slevový kód SLEVA15 a máte...