SLEVA 5% + AKCE

30 Lis 2021

Vyberte si dárkový poukaz nebo kurz a nakupte online. Stačí vyplnit slevový kód SLEVA5 a máte automaticky pětiprocentní slevu. Poukaz Vám přijde mailem v PDF. Stačí ho vytisknout a někoho jím třeba obdarovat.

Při závazném přihlášení kurzu skupiny „B“ do 31.12.2021, jsou 4 hodiny (4 x 45 min) cvičných jízd navíc v rámci základní ceny!

Další příspěvky

PF 2023

PF 2023

Pěkné Vánoce a v novém roce 2023 hodně šťastných kilometrů přeje svým absolventům, současným i budoucím žákům a všem řidičům autoškola
SASKIA Brno

Nová Yamaha MT-07

Nová Yamaha MT-07

Do našeho vozového parku nově přibyla zcela nová Yamaha MT-07. Naučte se jezdit na nejmodernějším, spolehlivém a bezpečném stroji. Pokud se zajímáte o motyckly, víte, že v vzhledem k dnešní situaci na trhu, je těžké nové stroje sehnat. Proto jsme rádi, že se nám s trochou trpělivoti podařilo.