Výročí 30 let = 15% SLEVA

4 Led 2022

Při příležitosti 30. výročí založení autoškoly. Stačí vyplnit slevový kód SLEVA15 a máte automaticky patnáctiprocentní slevu s možností zahájení do 6 měsíců od zakoupení. Poukaz (dárkový nebo normální) Vám přijde mailem v PDF. Stačí ho vytisknout a někoho jím třeba obdarovat. Kapacitně omezeno!

Další příspěvky

PF 2023

PF 2023

Pěkné Vánoce a v novém roce 2023 hodně šťastných kilometrů přeje svým absolventům, současným i budoucím žákům a všem řidičům autoškola
SASKIA Brno

Nová Yamaha MT-07

Nová Yamaha MT-07

Do našeho vozového parku nově přibyla zcela nová Yamaha MT-07. Naučte se jezdit na nejmodernějším, spolehlivém a bezpečném stroji. Pokud se zajímáte o motyckly, víte, že v vzhledem k dnešní situaci na trhu, je těžké nové stroje sehnat. Proto jsme rádi, že se nám s trochou trpělivoti podařilo.