Možnost splátek

10 Bře 2022

Uvědomujeme si, že ceny autoškol neustále rostou. Může za to zdražování cen pohonných hmot, nájmů, energií a inflace všeobecně. Proto jsme zavedli možnost uhradit kurz v několika splátkách bez navýšení ceny. Doufáme, že tak bude pro naše klienty autoškola o něco dostupnější.

A jak to celé funguje?

SPLÁTKOVÝ PROGRAM PLATÍ PRO VŠECHNY KURZY „A“ i „B“ NEOMEZENĚ

1. splátka = 50% ceny kurzu, další splátky v minimální výši 1000 kč, ve vyhovujícím počtu splátek

SEZONA 2022 JIŽ V PLNÉM PROUDU 

 

Další příspěvky

PF 2023

PF 2023

Pěkné Vánoce a v novém roce 2023 hodně šťastných kilometrů přeje svým absolventům, současným i budoucím žákům a všem řidičům autoškola
SASKIA Brno

Nová Yamaha MT-07

Nová Yamaha MT-07

Do našeho vozového parku nově přibyla zcela nová Yamaha MT-07. Naučte se jezdit na nejmodernějším, spolehlivém a bezpečném stroji. Pokud se zajímáte o motyckly, víte, že v vzhledem k dnešní situaci na trhu, je těžké nové stroje sehnat. Proto jsme rádi, že se nám s trochou trpělivoti podařilo.